logo

 

                         WYNAJEM AUT

 

                  DOSTAWCZYCH

 

 

transport Wrocław Top

790 434 178

PRZEPROWADZKI :

WROCŁAW, KRAJ, EUROPA


Planujesz przeprowadzkę ? - Zadzwoń już teraz i zapytaj o usługę !! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 Usługi transportowe busami, przewóz mebli, przeprowadzki, tabor maksymalnie 5 letni, idealny stan techniczny.

Oferujemy profesjonalne przeprowadzki na terenie miasta Wrocław oraz całego kraju.

                              tanie przeprowadzki Wroclaw


   Nasza firma, poza transportem, wykonuje również profesjonalne przeprowadzki mieszkań, biur oraz firm. Przeprowadzki mieszkań, niezależnie od wielkości i zakresu działań, są wykonywane zawsze z pełnym zaangażowaniem przez bardzo doświadczoną ekipę, ( w swoim dorobku mamy co najmniej kilkaset wykonanych przeprowadzek samych mieszkań, nie wliczając to przeprowadzek firm i instytucji ). Jesteśmy jedną z kilku tylko firm wrocławskich, którym można powierzyć bezstresowo wykonanie takiego zadania i która to zadanie wykona właściwie, właśnie ze względu na olbrzymie doświadczenie i posiadanie dużego zaplecza technicznego. Dla każdej rodziny czy firmy przygotowującej się do przeprowadzki, jest to czas stresu, nerwów i napięcia, ale proszę nam uwierzyć, iż nasze przygotowanie , umiejętności i bardzo dobra organizacja pracy , wprowadza w czasie naszych działań, spokój, ład i miłą atmosferę. Lubimy to co robimy, potrafimy to robić i będziemy robić to nadal ku Państwa i naszej satysfakcji.

   Poniżej prezentujemy ogólny opis schematu działań, podczas przeprowadzki mieszkania - oczywiście możliwości jest wiele, dodać jeszcze należy o opcji wcześniejszego wypożyczenia u nas kartonów, czy też pojemników, a także o możliwości przechowania mebli, gdyż i takie potrzeby rodzą się w trakcie przeprowadzki.   
   Zależnie od potrzeby, realizacja usługi przeprowadzki, polega na :

   • podstawieniu do przeprowadzki samochodu z kierowcą, który będzie układał jedynie meble na pace auta a klient we własnym zakresie znosi i wnosi meble,
   • podstawieniu do przeprowadzki auta, gdzie kierowca czynnie uczestniczy w załadunku, rozładunku i noszeniu mebli,
   • podstawieniu do przeprowadzki auta, gdzie kierowca oraz dodatkowe osoby pomagają czynnie w załadunku, rozładunku i noszeniu mebli,
   • podstawieniu auta, gdzie przeprowadzki są realizowana kompleksowo, czyli pakowanie kartonów, montaż i demontaż mebli, oraz rozładunek i noszenie mebli (tzw. przeprowadzka kompleksowa).
   • z przyjemnością wykonujemy również dla Państwa małe przeprowadzki  - typowo studenckie.

                               tanie przeprowadzki Wroclaw bus

  Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania lub chcecie Państwo zamówić usługę to zapraszamy do zapytań telefonicznych lub  poprzez pocztę e-mail ( tutaj ).

  Prosimy również o zapoznanie się z naszymi referencjami ( tutaj ).


     PRZEPROWADZKI FIRM ORAZ BIUR

  Wieloletnia obecność na rynku, pozwala nam także na profesjonalne i kompleksowe realizacje zleceń dotyczących takich zadań jak : przeprowadzki firm oraz przeprowadzki biur. Posiadamy w tym zakresie naprawdę spore doświadczenie i bardzo dużo referencji z wielu firm, które już korzystały z naszych usług. W czasie realizacji takiego zadania, bierzemy pod uwagę wymagania klienta co do trybu i czasu pracy firmy, organizujemy działania w taki sposób, aby nie wpływało to negatywnie na działalność firmy klienta. Każdy etap prac jest wcześniej skonsultowany i dokładnie określony, jesteśmy także przygotowani do zmian w trakcie samej przeprowadzki, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Służymy radą, ale też jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie. W celu zasięgnięcia informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez pocztę elektroniczną ( tutaj ).


  Do Państwa należy wybór określonego wariantu proponowanej przez nas usługi przeprowadzki. Wszystkie ceny zamieszczono w odpowiednim odnośniku ( jesteśmy otwarci na drobne negocjacje ). Oczywistością jest właściwe zabezpieczenie Waszego mienia w czasie samego transportu. W razie potrzeby wykorzystujemy odpowiednie materiały zabezpieczające typu: pasy, nosidła, taśmy, folie, kartony, pojemniki, gąbki. Jeżeli ciągi komunikacyjne uniemożliwiają w czasie przeprowadzki wyniesienie przedmiotu ze względu na wymiary, zawsze jesteśmy przygotowani do szybkiego demontażu.


  Małe zlecenie jesteśmy w stanie wycenić w trakcie prostej rozmowy telefonicznej, natomiast duże przeprowadzki, wymagają wcześniejszej, niezobowiązującej i darmowej wizyty, w czasie której dokonana zostanie wspólnie z Klientem analiza zakresu działań i wycena usługi. Pozwala to uniknąć wszelkiego rodzaju niespodzianek i dokładnie przygotować przeprowadzkę.

 790 434 178

USŁUGI TRANSPORTOWE ORAZ PRZEPROWADZKI ,

WYNAJEM SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH.

   Potrzebujesz skorzystać z naszych usług ? Wynajem samochodu, transport, przeprowadzka ? Dzwoń do nas i zapytaj o szczegóły !! - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 

 

 WYNAJEM POJAZDÓW DOSTAWCZYCH

 

    Pragniemy Państwa poinformować, iż poszerzyliśmy naszą ofertę o usługę  wynajmu samochodów dostawczych.

   Auta przeznaczone pod najem, są pojazdami nowoczesnymi, są w bardzo dobrym stanie technicznym, posiadają komplet niezbędnych ubezpieczeń. Auta spełniają normy Euro 4 oraz Euro 5, wszystkie są w zabudowie typu blaszak. Nasze samochody są pojazdami wyposażonymi w maksymalną ilość udogodnień, Posiadają m.in. fabryczne radia sterowane kierownicą wielofunkcyjną, czujniki parkowania, kamery cofania, podgrzewane i składane elektrycznie lusterka. Ponieważ mieścimy się w centrum miasta, nie ma problemu z łatwym dojazdem do nas, w celu odbioru lub zwrotu pojazdu. Jeżeli klient wyrazi taką potrzebę, możemy pojazd dostarczyć pod wskazany adres, również możemy odebrać ze wskazanej lokalizacji. Pojazdy można wynająć na godziny lub na doby, w zależności od  zapotrzebowania klienta., Dokładne informacje dotyczące wynajęcia samochodu, jak i warunków, zamieszczone są w zakładce : Wynajem Samochodów Dostawczych. Serdecznie zapraszamy.

 

 

 


Usługi transportowe autami o ładowności do 3.5 tony, również przewóz mebli oraz przeprowadzki wykonujemy samochodami maksymalnie 5 letnimi w idealnym stanie technicznym.

 

   Pozyskanie nowego klienta w czasach tak intensywnej konkurencji ( nie tylko w branży transport i przeprowadzki ), nie jest zadaniem łatwym. Dlatego też, od początku istnienia firmy, kładziemy nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług, czyli maksymalne zaangażowanie naszej załogi w wykonanie każdego zlecenia. Nieważne jest, jakiego typu to zadanie, czy mamy przewieźć kanapę ze sklepu do mieszkania, czy wykonać przeprowadzkę międzynarodową - nie zostawiamy po sobie złego wrażenia. Zawsze liczymy na to, iż zadowolony z naszych usług klient, kiedyś podniesie słuchawkę telefonu i ponownie wybierze na klawiaturze numer do naszej firmy, lub też poleci nas swoim znajomym, czy sąsiadom, jako firmę godną zaufania, wiedząc przy tym, że nie będzie się musiał wstydzić za swoje rady.

   Co nas charakteryzuje - otóż przede wszystkim bardzo duża dokładność w działaniach, czyli prawidłowe planowanie i organizacja pracy. Właśnie to ma wpływ na całokształt zadania, to znaczy : punktualność ( odpowiednie określenie potrzebnego czasu ) ; przygotowanie właściwego sprzętu i potrzebnych narzędzi ( bardzo negatywnie i nieprofesjonalnie wygląda ekipa, która u klienta pożycza narzędzia, bo oni " akurat " nie mają ze sobą ), potrzebna ilość pracowników oraz umiejętność rozwiązywania niespodziewanych problemów ( akurat w tym ostatnim bardzo przydaje się duże doświadczenie i zgranie ekipy ).

 

 


 

 

PRZEPROWADZKI WROCŁAW

  Nasza firma, poza transportem, wykonuje również wszelkiego rodzaju  przeprowadzki (mieszkania, biura, firmy urzędy czy innego rodzaju instytucje). Podchodzimy bardzo profesjonalnie do potrzeb i problemów klienta związanych z faktem przeprowadzki w nowe miejsce. Staramy się na bieżąco rozwiać wszelkie wątpliwości i niewiadome, gdyż rozumiemy, że zazwyczaj jest to przeżycie stresogenne, budzące wiele emocji . Właściwie już na etapie planowania jesteśmy w stanie służyć doradztwem i pomocą - w swojej historii wykonaliśmy już kilkaset prywatnych przeprowadzek i bardzo dużo relokacji firm. Doświadczenie zdobyte przez te lata, powoduje, że potrafimy sprostać wysokim wymaganiom i oczekiwaniom zleceniodawcy.
   Zależnie od potrzeby, realizacja usługi przeprowadzki przebiega według kilku stałych schematów, które ustalamy wcześniej telefonicznie lub omawiamy na spotkaniu z klientem. Wszystko to, bardzo dokładnie staraliśmy się opisać dla Państwa w zakładce przeprowadzki  ( tutaj ) , z której to treścią prosimy się zapoznać.    Oczywiście w razie jakichkolwiek wątpliwości i zapytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod podanym numerem telefonu lub pod adresem poczty e-mail w zakładce kontakt ( tutaj ) .

 

 

 


transport wroclaw uslugi

 

 

 

 

 

 

 

 

                          POZOSTAŁE USŁUGI

Świadczymy również dodatkowe usługi związane z transportem,  takie jaki:

 • odbiór zakupionych towarów ze sklepów wielkopowierzchniowych, hurtowni, składów budowlanych,
 • montaż nowo zakupionych mebli u klienta,
 • utylizacja starych mebli,
 • łączenie w/w usług co prowadzi do sprawnego przebiegu zadania

                       Kącik drobnych porad :

   Co pewien czas będziemy Państwu prezentować tutaj drobne porady przydatne przy przeprowadzkach i transporcie  mebli lub sprzętu rtv i agd. Porady mają za zadanie ułatwić pewne czynności czy też uświadomić zasady , do których warto się stosować w takich sytuacjach.

  Transport telewizora z płaskim ekranem : telewizor przewozimy w pozycji pionowej  - w przypadku braku oryginalnego opakowania, zabezpieczamy go folią bąbelkową a następnie tekturą kartonową lub falistą - to w dużym stopniu zabezpieczy nam ekran - folię jak i karton zaklejamy zwykłą taśmą pakową. Jeśli posiadamy opakowanie oryginalne, zawsze sprawdźmy spód kartony, czy się z biegiem czasu nie rozkleił - uchroni nas to przed przykrą niespodzianką.

 

   Transport lodówki : teoretycznie lodówkę zawsze powinno się przewozić w pozycji pionowej - pamiętajmy jednak, że w przypadku braku takiej możliwości, możemy przewieźć ją również w pozycji lekki skos a także w pozycji leżącej. W ostatnie opcji ważne są dwie sprawy : lodówkę trzeba dobrze zabezpieczyć przed porysowaniem np. kocem czy gąbką oraz lodówka musi leżeć na boku przy którym jest agregat. Taka pozycja jest nienaturalna i powoduje niewłaściwe obciążenie mocowań agregatu, który może się urwać. Trzeba przy takim przewozie zachować ostrożność. Po transporcie ( w jakiejkolwiek formie ), zanim włączymy ją do prądu , pozwólmy jej się odstać przez kilka godzin. Przed transportem opróżniamy lodówkę z luźnych półek i pojemników, lub mocujemy je taśmą, aby je skutecznie unieruchomić, no i pamiętajmy, że lodówkę powinniśmy rozmrozić.

 

   Przygotowania do przeprowadzki - pamiętajmy o tym, że zawsze mamy w szafach więcej dobytku, niż nam się wydaje. Aby nie brakło nam kartonów, powinniśmy zacząć pakowanie co najmniej kilka dni wcześniej. Jeżeli pracujemy i możemy to robić tylko wieczorami, zacznijmy przygotowania nawet 2 - 3 tygodnie przed przeprowadzką. Zawsze zdążymy wtedy dokupić opakowania. Jeżeli chodzi o garderobę - możemy pakować ją nawet do mocniejszych worków, natomiast książki, naczynia i inne rzeczy pakujemy w kartony. Mamy wtedy pewność, że zapakowane rzeczy bezpiecznie dojadą na nowe miejsce. Kartonów nie powinniśmy składać od spodu na zakładkę, lecz zakleić taśmą wzdłuż łączenia i co najmniej raz w poprzek. Jest to trwalsze zamknięcie i gwarantuje, że zawartość nie wypadnie w czasie przenoszenia. W przypadku zawartości delikatnej ( ceramika, szkło ), puste przestrzenie możemy wypełnić drobną folią bąbelkową lub nawet starymi, zgniecionymi delikatnie gazetami. Uważajmy, aby nie przesadzić z wagą - szkło, książki, naczynia, to rzeczy trochę cięższe - używajmy do tego mniejszych kartonów. Powinniśmy koniecznie opisać co jest w środku - szczególnie te kartony, w których będą kruche i delikatne rzeczy. Należy uczulić na to ekipę przeprowadzkową. Opisanie kartonów pomoże także nam samym przy rozpakowywaniu.

 

   Przygotowanie mebli do transportu - wydaje się, iż nic prostszego, lecz okazuje się, że bardzo często klienci robią to niewłaściwie. Zaczynając od mebli typu szafa, meblościanka, komoda, regał - pamiętajmy bezwzględnie, że przed zabezpieczeniem takich mebli, opróżniamy je dokładnie z zawartości oraz zawsze wyciągamy luźne, nieprzymocowane półki - drobiazg o którym często się zapomina. Nie wyjęcie półek może spowodować w czasie znoszenia po schodach, lub w czasie transportu wypadnięcie ich i uszkodzenia wewnątrz mebla.


 Nasze usługi transportowe i przeprowadzkowe kierujemy do firm, różnego rodzaju instytucji oraz osób prywatnych ( transport mebli ). W celu ciągłego podnoszenia jakości naszych usług, stale rozbudowujemy tabor samochodowy, urządzenia i narzędzia pomocne przy załadunku i rozładunku oraz w czasie transportu. Obszarem działań obejmujemy cały kraj - również państwa Europy Zachodniej. Specjalizujemy się głównie w transporcie do 3.5 ton dmc.


   Firma transportowa Wrocław usługi w zakresie:

 • transport krajowy
 • transport Wrocław ( teren miasta )
 • transport ekspresowy na terenie kraju
 • przeprowadzki 
 • transport na terenie całej Europy
 • transport mebli  i transport materiałów budowlanych
 • montaż mebli u klienta

   Naprawdę - nie jest istotne, czy mamy przewieźć małą paczuszkę na terenie Wrocławia, czy duży zestaw mebli do innego miasta – do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i z prawdziwym zaangażowaniem. Transport i przeprowadzki to nasza specjalność.


                      Zadzwoń i przekonaj się o tym:

                      telefon - 790 434 178


                   Gorąco zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.