logo

 

                         WYNAJEM AUT

 

                  DOSTAWCZYCH

 

 

transport Wrocław Top

790 434 178

PRZEPROWADZKI :

WROCŁAW, KRAJ, EUROPA


Planujesz przeprowadzkę ? - Zadzwoń już teraz i zapytaj o usługę !! Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

 Usługi transportowe busami, przewóz mebli, przeprowadzki, tabor maksymalnie 5 letni, idealny stan techniczny.

Oferujemy profesjonalne przeprowadzki na terenie miasta Wrocław oraz całego kraju.

                              tanie przeprowadzki Wroclaw


   Nasza firma, poza transportem, wykonuje również profesjonalne przeprowadzki mieszkań, biur oraz firm. Przeprowadzki mieszkań, niezależnie od wielkości i zakresu działań, są wykonywane zawsze z pełnym zaangażowaniem przez bardzo doświadczoną ekipę, ( w swoim dorobku mamy co najmniej kilkaset wykonanych przeprowadzek samych mieszkań, nie wliczając to przeprowadzek firm i instytucji ). Jesteśmy jedną z kilku tylko firm wrocławskich, którym można powierzyć bezstresowo wykonanie takiego zadania i która to zadanie wykona właściwie, właśnie ze względu na olbrzymie doświadczenie i posiadanie dużego zaplecza technicznego. Dla każdej rodziny czy firmy przygotowującej się do przeprowadzki, jest to czas stresu, nerwów i napięcia, ale proszę nam uwierzyć, iż nasze przygotowanie , umiejętności i bardzo dobra organizacja pracy , wprowadza w czasie naszych działań, spokój, ład i miłą atmosferę. Lubimy to co robimy, potrafimy to robić i będziemy robić to nadal ku Państwa i naszej satysfakcji.

   Poniżej prezentujemy ogólny opis schematu działań, podczas przeprowadzki mieszkania - oczywiście możliwości jest wiele, dodać jeszcze należy o opcji wcześniejszego wypożyczenia u nas kartonów, czy też pojemników, a także o możliwości przechowania mebli, gdyż i takie potrzeby rodzą się w trakcie przeprowadzki.   
   Zależnie od potrzeby, realizacja usługi przeprowadzki, polega na :

   • podstawieniu do przeprowadzki samochodu z kierowcą, który będzie układał jedynie meble na pace auta a klient we własnym zakresie znosi i wnosi meble,
   • podstawieniu do przeprowadzki auta, gdzie kierowca czynnie uczestniczy w załadunku, rozładunku i noszeniu mebli,
   • podstawieniu do przeprowadzki auta, gdzie kierowca oraz dodatkowe osoby pomagają czynnie w załadunku, rozładunku i noszeniu mebli,
   • podstawieniu auta, gdzie przeprowadzki są realizowana kompleksowo, czyli pakowanie kartonów, montaż i demontaż mebli, oraz rozładunek i noszenie mebli (tzw. przeprowadzka kompleksowa).
   • z przyjemnością wykonujemy również dla Państwa małe przeprowadzki  - typowo studenckie.

                               tanie przeprowadzki Wroclaw bus

  Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania lub chcecie Państwo zamówić usługę to zapraszamy do zapytań telefonicznych lub  poprzez pocztę e-mail ( tutaj ).

  Prosimy również o zapoznanie się z naszymi referencjami ( tutaj ).


     PRZEPROWADZKI FIRM ORAZ BIUR

  Wieloletnia obecność na rynku, pozwala nam także na profesjonalne i kompleksowe realizacje zleceń dotyczących takich zadań jak : przeprowadzki firm oraz przeprowadzki biur. Posiadamy w tym zakresie naprawdę spore doświadczenie i bardzo dużo referencji z wielu firm, które już korzystały z naszych usług. W czasie realizacji takiego zadania, bierzemy pod uwagę wymagania klienta co do trybu i czasu pracy firmy, organizujemy działania w taki sposób, aby nie wpływało to negatywnie na działalność firmy klienta. Każdy etap prac jest wcześniej skonsultowany i dokładnie określony, jesteśmy także przygotowani do zmian w trakcie samej przeprowadzki, jeżeli zachodzi taka potrzeba. Służymy radą, ale też jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie. W celu zasięgnięcia informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź poprzez pocztę elektroniczną ( tutaj ).


  Do Państwa należy wybór określonego wariantu proponowanej przez nas usługi przeprowadzki. Wszystkie ceny zamieszczono w odpowiednim odnośniku ( jesteśmy otwarci na drobne negocjacje ). Oczywistością jest właściwe zabezpieczenie Waszego mienia w czasie samego transportu. W razie potrzeby wykorzystujemy odpowiednie materiały zabezpieczające typu: pasy, nosidła, taśmy, folie, kartony, pojemniki, gąbki. Jeżeli ciągi komunikacyjne uniemożliwiają w czasie przeprowadzki wyniesienie przedmiotu ze względu na wymiary, zawsze jesteśmy przygotowani do szybkiego demontażu.


  Małe zlecenie jesteśmy w stanie wycenić w trakcie prostej rozmowy telefonicznej, natomiast duże przeprowadzki, wymagają wcześniejszej, niezobowiązującej i darmowej wizyty, w czasie której dokonana zostanie wspólnie z Klientem analiza zakresu działań i wycena usługi. Pozwala to uniknąć wszelkiego rodzaju niespodzianek i dokładnie przygotować przeprowadzkę.