logo

 

                         WYNAJEM AUT

 

                  DOSTAWCZYCH

 

 

transport Wrocław Top

790 434 178

TRANSPORT :

WROCŁAW, KRAJ, EUROPA.

Potrzebujesz transportu ? Dzwoń do nas i dowiedz się więcej !! - jesteśmy do Twojej dyspozycji .

Usługi transportowe busami o ładowności 3,5 t., również przewóz mebli oraz przeprowadzki wykonujemy samochodami maksymalnie 5-letnimi w idealnym stanie technicznym.

   Nasze usługi transportowe skierowane są nie tylko do firm i instytucji, ale również do osób prywatnych ( transport mebli ). Za naszym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań, przemawia fakt, iż stale realizujemy usługi transportowe dla jednego z największych operatorów logistycznych w Polsce. W trosce o najwyższą jakość naszych usług zatrudniamy tylko ludzi z doświadczeniem i właściwymi kwalifikacjami.


   Transport krajowy - usługa transportu, którą realizujemy dla Państwa, na terenie całego kraju. Właściwie jesteśmy w stanie przewieźć dla naszego klienta, każdy rodzaj ładunku, który klasyfikuje się do transportu busem. W trakcie dotychczasowych działań, w naszej historii mieliśmy do czynienia z przeróżnymi ładunkami. Pomijając oczywiście meble , jak i sprzęt rtv oraz agd, były to różne konstrukcje stalowe czy też drewniane, mniejsze maszyny i urządzenia produkcyjne i budowlane, duże i delikatne makiety osiedli developerów, masywne akwaria dla hodowców rybek, zabytkowe lustra wymagające specjalnego traktowania, obrazy różnych galerii, które też potrzebowały szczególnej uwagi w czasie transportu a nawet zdarzało się nam zajmować przewozem rzeźb.


   Transport na terenie miasta Wrocław -usługa transportowa, która jest wykonywana na terenie Wrocławia . Zlecenia takie wyceniamy trochę inaczej, niż zlecenia transportowe polegające na przewozie do innej miejscowości. Ceny zleceń miejskich są zryczałtowane i zaczynają się już od 60 złotych za godzinę. Oczywiście najniższe stawki obejmują samą usługę transportu, bez przenoszenia przewożonych ładunków ( to znaczy , że np. przewóz kanapy z jednej ulicy na drugą nie zawiera jej zniesienia i wniesienia do mieszkania - ta czynność pozostaje w gestii klienta ). W tego typu usłudze, Wrocławianie najczęściej potrzebują pomocy w przewiezieniu nowo zakupionych sprzętów ze sklepu do mieszkania lub wymiany części wyposażenia pomiędzy lokalami. Zdarzają się również często zadania kompleksowe, polegające na odbiorze przez kierowcę nie tylko wszelkiego rodzaju mebli, ale również np. materiałów budowlanych czy remontowych, zawiezieniu ich pod wskazany adres i ich wniesieniu z pomocnikiem do lokalu a w przypadku mebli - również ich montażu.


   Transport ekspresowy - każdemu zdarza się w życiu, że od czasu do czasu spotykają nas różnego rodzaju niespodzianki i nagłe potrzeby. Wychodząc naprzeciw takim sytuacjom, proponujemy Państwu usługę transportu ekspresowego. W usłudze tej oferujemy klientom gwarancję dostarczenia przesyłki pod wskazany adres w ciągu maksymalnie 10 godzin. Oczywiście mówimy tu o dowolnym punkcie na terenie kraju.

    Mówiąc obrazowo: jeżeli macie Państwo umówiony transport, który z jakiegoś powodu zawiódł, lub mieliście wykonać przewóz samodzielnie a auto uległo awarii - w takich i podobnych sytuacjach, można na nas liczyć. Wykonamy taką usługę sprawnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Usługa taka jest droższa niż standardowa, ale macie Państwo pewność, że nie trzeba szukać dalej a sprawa będzie załatwiona, co pozwoli ewentualnie zniwelować ryzyku większych strat.


   Transport na terenie całej Europy - jako firma transportowa, zajmujemy się również z przyjemnością, przewozem Państwa towarów na terenie Europy. Wykonujemy zlecenia praktycznie do większości krajów europejskich. Realizujemy nie tylko zadania stricte transportowe - podejmujemy się również wykonywania przeprowadzek z Polski do krajów sąsiednich, jak i odwrotnie. Każda taka usługa jest przez nas wyceniana indywidualnie.


   Od samego początku naszej działalności, kładziemy nacisk na najwyższą jakość świadczonych usług – przekłada się to bezpośrednio na szybkość i sprawność realizacji usługi transportu czy przeprowadzki, bezpieczeństwo samego transportu i przewożonego mienia a także, co najważniejsze, zadowolenie klienta z właściwie wykonanego przez nas zadania. Tak właśnie pracujemy.


W celu zapoznania się z cenami, zapraszam do odpowiedniej zakładki : Cennik